LT100

Repertuaras

10 Gruodis 18 val. 2023

Andrius Kaniava. NAKTIS TEATRE.

Dainos iš miuziklų „Meilė ir mirtis Veronoje”, „Ugnies medžioklė su varovais”, iš spektaklių „Didysis geismas”, ,,Pabėgimas iš Trepsės namų“, ,,Pinokio kronikos“, „Išėjau aš stotin”, „Taisyklė nr. 1 arba sapnuoti Vilnių draudžiama“, „Liūdnojo vaizdo riteris“ ir daugybės kitų, ryškų sceninį gyvenimą nugyvenusių pastatymų. O kaip gi be Andriaus Kulikausko sukurtų dainų, Tom Waits ir 4 Non Blondes melodijų… Ir tai tikrai dar ne viskas, ką galima išgirsti naktį teatre.
Online Rezervavimas
17 Gruodis 18 val. 2023

DOMANTO RAZAUSKO ir grupės VOS VOS KALĖDOS

Šįkart grupė rengia specialią kalėdinę įvairiausių dainų programą išoriniam ir vidiniam judesiui, liūdesiui, džiaugsmui. Kalėdiškai susikaupę improvizacijoms, pasipuošę pašėlusiems šokiams, atsidavę trankiam, o kartais ir subtiliam skambesiui, Domantas Razauskas ir VOS VOS kviečia į legendines „Legendas“.
Online Rezervavimas
23 Gruodis 19.30 val 2023

Liudmilos Petruševskajos Kalėdos

Paradoksai ir aforizmai, trumpi juokeliai ir skirtingo ilgio eilės susilieja šiame šou su linksmomis ir jaudinančiomis dainomis prieškariniame „Petroševskos Kabarė“.  85 metų ponia Liudvika  kuria pjeses ir prozą, romanus ir haikus, eiles ir pasakas, piešia paveikslus, šmaikštai interpretuoja pagrindinius kabarė hitus iš žanro istorijos – lenkiškus ir prancūziškus, vokiečių ir čigonų, žydų ir amerikiečių – sumaišytus su dainomis, kurias pati sukūrė Petroševska, bet kurios skamba taip, lyg jas žinotum nuo vaikystės.


Online Rezervavimas
26 Gruodis 19 val. 2023

Jazz Happens | Auksinė džiazo era

 Auksinė džiazo era - naujas Jazz Happens šou, kuriame džiazo, šokių ir magijos sintezė sukurs jaudinančią ir nepamirštamą patirtį. 

Online Rezervavimas
27 Gruodis 19 val. 2023

Jazz Happens | Auksinė džiazo era

. Tai pasakojimas apie atgimimą, apie prabangių vakarėlių spindesį ir šventinės aprangos blyksnius, nutvieskiančius ore tvyrantį epochos laikinumą. Kai kasdienybė tapo švente, o šventė - kasdienybe, išstūmus į šešėlius neapibrėžtą rytojų.

Online Rezervavimas
29 Gruodis 19 val. 2023

Jazz Happens | Prohibicijos aidai

Nenustebkit, jei iliuzionistas sudrums realybės suvokimą, prajuokins iki ašarų, o gal net patiems suteiks magiškų galių... Nepasimeskit, jei savaime įsijungs pirštų spragsėjimas, o kūnas atsiduos džiazo ritmams. Sveiki atvykę ten, kur susitinka magija ir džiazas! 

Online Rezervavimas
30 Gruodis 19 val. 2023

Jazz Happens | Prohibicijos aidai

Akimirksniu nukelsime svečius į tą svaigų prohibicijos laikų bruzdesį, kai noras džiaugtis muzika ir šokiais buvo stipresnis už bet kokį draudimą. Įspėsime jaustis laisvai, bet mėgautis tyliai, nes net ir aplink šią magišką erdvę kartais prasiaučia reidai.
Online Rezervavimas
31 Gruodis 15 val. 2023

''Humoro klubas'': Naujieji Metai Vilniuje su programa ''Šiek tiek siaubinga'

Pasirodo:
Paulius Ambrazevičius
Mantas Bartuševičius
Vaidotas Šiožinis
 Durys: 14:00
Pasirodymas: 15:00
Online Rezervavimas
31 Gruodis 19 val. 2023

''Humoro klubas'': Naujieji Metai Vilniuje su programa ''Šiek tiek siaubinga''

Pasaulyje tiek visko blogo vyksta, kad jau liežuvis neapsiverčia sakyti, kad viskas bus gerai. Nes nebus. Bet galbūt viskas bus geriau. O kol laukiame geresnių laikų, „Humoro klubas“ lipa į sceną su savo naujausia programa „Šiek tiek siaubinga“, nes šiek tiek siaubingais laikais ir gyvename.
Online Rezervavimas
03 Vasaris 18 val. 2024

Post Fluxiniai žaidimai: Tarasovas plaukioja, Landsbergis laukia jo.

 Po šiuo fluxiniu pavadinimu paslėptas unikalus projektas – muzikos ir lyrikos vakaras, kurio metu prof. Vytautas Landsbergis skaitys savo poeziją, o perkusistas Vladimiras Tarasovas ją užpildys užburiančiais perkusijos garsais

s.Online Rezervavimas
10 Vasaris 18 val. 2024

Dviejų dalių komedija PRINCIPAS

Nusiteikite 90 savo gyvenimo minučių praleisti, iš principo, su šypsena! Pagrindinius personažus kuria profesionalūs ir žinomi Lietuvos teatro aktoriai: Andrius Kaniava,Gediminas Storpirštis, Redita Dominaitytė. Veiksmas: iš principo rudenį ir pavasarį.Trukmė: iš principo dvi dalys po 45 min. Pertrauka be jokių principų neįskaičiuota, bet neišvengiama (kad aktoriai pasikeistų rūbą).  Būkit principingi – įsigykit bilietą ir įrodykite sau, kad sveikas humoras dar niekam nepakenkė.

Online Rezervavimas
14 Vasaris 19 val. 2024

Jazz Happens | Auksinė džiazo era

 Auksinė džiazo era - naujas Jazz Happens šou, kuriame džiazo, šokių ir magijos sintezė sukurs jaudinančią ir nepamirštamą patirtį.

Online Rezervavimas
22 Vasaris 18 val. 2024

Monospektaklis ''Pabaisų nebus''

Niekas kitas gyvenime negali tiek pakelti, kiek moteris, esanti atsakinga už savo vaikus. 
Visi esame panašiai laimingi, o mūsų bėdos skiriasi tik skausmo gyliu.
Šis spektaklis yra atviras moters pasakojimas apie savo gyvenimą, kuriame humoras už ausų ištraukia beviltiškumą iš duobės. Kiekvienas, sėdintis salėje, atpažins save ir turės galimybę pažvelgti į save lyg į veidrodį.  Tik meilė, slypinti  mumyse,  gali pakeisti pasaulį. 
Monospektaklis apie tai,  kad niekada negalima pasiduoti. Niekada.
Online Rezervavimas
08 Kovas 20 val 2024

IGORIS JARMOLENKA

Smagiausia muzika, geriausia emocija ! Tiesiog puiki dovana, mūsų mylimoms moterims..ir karštas vyrų striptizo šou !

Online Rezervavimas
09 Kovas 12 val. 2024

Muzikinis spektaklis šeimoms „Pabėgimas iš Trepsės namų“

Vaidina:

Aistė Lasytė, Darius Auželis, Valentinas Krulikovskis, Marija Korenkaitė, Vaidotas Žitkus, Aleksandra Metalnikova, Agnė Kaktaitė

Režisierius, libreto ir muzikos autorius: Andrius Kaniava

Online Rezervavimas
09 Kovas 18 val. 2024

Česlovas Gabalis ir „Pelenai“ | Geriausios Rod Stewart dainos

Nepriekaištingas muzikos atlikimas bei unikalus, ausį glostantis Česlovo Gabalio balso tembras leis kiekvienam klausytojui pasijusti lyg tikrame R. Stewart‘o koncerte. Ne vienas iš buvusių šio projekto klausytojų yra sakęs – jei užsimerki, giliai pasineri į muziką, nebegali atskirti, ar tai Česlovas Gabalis, ar pats Rod‘as Stewart‘as..
Online Rezervavimas

Photos

Kontaktai

Adresas
Legendos Klubas Kalvarijų g. 85 Vilnius
Telefono Nr
+370 610 10 762 Info dėl renginių/uždarų vakarų
Darbo grafikas
VISĄ PARĄ
Elektroninio pašto adresas
Atstumas:
Trukmė: