LT100

Repertuaras

19 Lapkritis 19 val. 2023

''Humoro klubas'' - ''Su visais padažais''

Į sceną lips:

Paulius Ambrazevičius

Mantas Bartuševičius

Vaidotas ŠiožinisOnline Rezervavimas
28 Rugsejis 19 val 2023

Laikykitės ten su Andriumi Tapinu Vilniuje | Svečiuose Algirdas Kaušpėdas ir Saulius Urbonavičius-Samas

Pirmasis Laikykitės ten svečias – architektas, grupės ANTIS lyderis ir dainininkas, vienas Lietuvos Sąjūdžio iniciatorių, nuo 2019 grupės KAnDIs vokalistas – Algirdas Kaušpėdas. 

Dar vienas Andriaus Tapino svečias – Saulius Urbonavičius-Samas – televizijos laidų, projektų ir muzikos prodiuseris, atlikėjas, roko grupės BIX įkūrėjas ir lyderis, vienas iš muzikinio projekto „X-Faktorius“ teisėjų.

Online Rezervavimas
29 Rugsejis 19 val. 2023

FELIX SHINDER

Feliksas Šinderis – garsiausias šiuolaikinis Odesos šansonų atlikėjas, dainininkas, muzikantas, Odesos siela ir balsas. 

Online Rezervavimas
30 Rugsejis 19 val. 2023

Bushido SWAT'90


Online Rezervavimas
04 Spalis 20 val. 2023

NIRVANA TRIBUTE (UK)

"After a few songs, the audience seems to have forgotten this is not the real Nirvana”. Silverback Touring is thrilled to announce the return of Nirvana Tribute (from the UK) for the highly-anticipated performance of Nirvana's iconic album, “In Utero”, in full, as part of its 30th-anniversary celebrations
Online Rezervavimas
05 Spalis 20 val 2023

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. BE BRAVE LIKE UKRAINE

Гурт вирушає у благодійний тур BE BRAVE LIKE UKRAINE, щоб розповідати світу про те, що відбувається на українських землях.

Кошти, зібрані на концерті, підуть на допомогу українцям, які постраждали від війни, а також на допомогу українським військовим.


Online Rezervavimas
08 Spalis 16 val. 2023

Muzikinis spektaklis šeimoms „Pabėgimas iš Trepsės namų“

Vaidina:

Aistė Lasytė, Darius Auželis, Valentinas Krulikovskis, Marija Korenkaitė, Vaidotas Žitkus, Aleksandra Metalnikova, Agnė Kaktaitė

Režisierius, libreto ir muzikos autorius: Andrius Kaniava

Online Rezervavimas
08 Spalis 18 val. 2023

Andrius Kaniava. Žemiškoji komedija „Trečioji Evangelija Pagal Andrių“

Šmaikščiai, filosofiškai, besiremdamas tikromis istorijomis bei faktais, Andrius Kaniava kvies kartu keliauti į netolimą praeitį, į laikotarpį, kuris prasideda 90-aisiais ir baigiasi 2000 – aisiais metais. Vieniems tai – jų paauglystės ir atradimų laikas, kitai kartai – staigus pokyčių laikas.

Online Rezervavimas
18 Spalis 20 val. 2023

AIGEL

 Pirmą kartą Vilniuje AIGEL 🎤 Kūryba IDM, elektroninio hiphopo stiliumi, o tekstų gilumas nepaliks abejingų net ir pretenzingiausių klausytojų! Grupė muzikos scenoje pasirodė 2016 m. dėka virusinio hito "Tatarin", kuris surinko stulbinančius 100 milijonų peržiūrų ir net laimėjo Berlyno muzikos apdovanojimus! 🏆 AIGEL koncertavo didžiausiuose Europos muzikos festivaliuose. Nuo kultinės Raudonosios aikštės Berlyne iki prestižinės Talino muzikos savaitės. Nepraleiskite progos pamatyti AIGEL gyvai

Online Rezervavimas
20 Spalis 20 val. 2023

IC3PEAK

Can be your last one
Online Rezervavimas
27 Spalis 19 val. 2023

Česlovas Gabalis ir PELENAI. Pasaulio hitai ir autorinės dainos

ČESLOVAS GABALIS ir grupė PELENAI pristatys rinktinių pasaulio ir autorinių dainų koncertinę programą. Nepriekaištingas muzikos atlikimas bei unikalus, ausį glostantis Česlovo Gabalio balso tembras leis kiekvienam klausytojui įvertinti kokybišką skambesį, originalumą ir pasisemti pozityvios energijos
Online Rezervavimas
28 Spalis 19:00 2023

Muzikinis spektaklis ''Vilniaus gatvelėje''

Vilniaus lenkų teatras “STUDIJA” kviečia į kelionę po prieškario Vilnių. Kviečiame į muzikinį spektaklį „Vilniaus gatvelėje“ (lenkų kalba), pagal K. I. Gałczyńskio ir Edvardo Hulewicz kūrinius su puikiais tarpukario laikotarpio hitais...

Online Rezervavimas
31 Spalis 17 val. 2023

Grand Junior HALLOWEEN


Online Rezervavimas
03 Lapkritis 19 val. 2023
12 Lapkritis 18 val. 2023

Dviejų dalių komedija PRINCIPAS

Nusiteikite 90 savo gyvenimo minučių praleisti, iš principo, su šypsena! Pagrindinius personažus kuria profesionalūs ir žinomi Lietuvos teatro aktoriai: Andrius Kaniava,Gediminas Storpirštis, Redita Dominaitytė. Veiksmas: iš principo rudenį ir pavasarį.Trukmė: iš principo dvi dalys po 45 min. Pertrauka be jokių principų neįskaičiuota, bet neišvengiama (kad aktoriai pasikeistų rūbą).  Būkit principingi – įsigykit bilietą ir įrodykite sau, kad sveikas humoras dar niekam nepakenkė.

Online Rezervavimas
03 Gruodis 18 val. 2023

Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis. Gražiausios baladės

Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis - puikūs melodistai, jautrių dainų kūrėjai. Šių scenos vilkų duetas yra itin retai matomas bei girdimas, ir būtent todėl labai laukiamas ir pasiilgtas. 
Online Rezervavimas
10 Gruodis 18 val. 2023

Andrius Kaniava. NAKTIS TEATRE.

Dainos iš miuziklų „Meilė ir mirtis Veronoje”, „Ugnies medžioklė su varovais”, iš spektaklių „Didysis geismas”, ,,Pabėgimas iš Trepsės namų“, ,,Pinokio kronikos“, „Išėjau aš stotin”, „Taisyklė nr. 1 arba sapnuoti Vilnių draudžiama“, „Liūdnojo vaizdo riteris“ ir daugybės kitų, ryškų sceninį gyvenimą nugyvenusių pastatymų. O kaip gi be Andriaus Kulikausko sukurtų dainų, Tom Waits ir 4 Non Blondes melodijų… Ir tai tikrai dar ne viskas, ką galima išgirsti naktį teatre.
Online Rezervavimas
22 Vasaris 18 val. 2024

Monospektaklis ''Pabaisų nebus''

Niekas kitas gyvenime negali tiek pakelti, kiek moteris, esanti atsakinga už savo vaikus. 
Visi esame panašiai laimingi, o mūsų bėdos skiriasi tik skausmo gyliu.
Šis spektaklis yra atviras moters pasakojimas apie savo gyvenimą, kuriame humoras už ausų ištraukia beviltiškumą iš duobės. Kiekvienas, sėdintis salėje, atpažins save ir turės galimybę pažvelgti į save lyg į veidrodį.  Tik meilė, slypinti  mumyse,  gali pakeisti pasaulį. 
Monospektaklis apie tai,  kad niekada negalima pasiduoti. Niekada.
Online Rezervavimas

Kontaktai

Adresas
Legendos Klubas Kalvarijų g. 85 Vilnius
Telefono Nr
+370 610 10 762 Info dėl renginių/uždarų vakarų
Darbo grafikas
VISĄ PARĄ
Elektroninio pašto adresas
Atstumas:
Trukmė: